top of page

Kahkaha Yogası

Kahkaha Yogası Liderliği Sertifika Programı
online-kahkaha-yogasi-teams.jpg

Neşe ve oyunu hayat amacı edinmiş; kendi şen kahkahasını bütünün faydasına sunmaya hazır, kahkaha yogası ile tanışmaya, öğrenmeye ve başkalarına da şifa olarak dağıtmaya niyetli kişiler için sertifikalı liderlik eğitimidir. Eğitim boyunca, kahkahanın felsefesi, kahkahanın nefes ile ilişkisi, nefes ve kahkaha teknikleri, kahkaha yogasının amaçları, faydaları ve kullanım alanları anlatılacaktır. Eğitim boyunca yapılacak uygulamalar ile eğitim sonunda kendi kahkaha yogası etkinliklerinizi düzenleyebilecek ve eşsiz bir mesleğe sahip olacaksınız.

  • Haftada 2 gün 6 saat olmak üzere 12 saat olarak planlanır.

Kahkaha Yogası ile Tanışma Atölyesi

Özellikle eğitmenler, öğretmenler, yoga ve nefes ile uğraşanlar için kahkaha yogasını tanıma ve genel akışlarıyla uygulamalı bilgi edinme atölyesidir. Kahkaha yogasının tanımı, amaç ve faydaları, uygulama alanları anlatılacak, gündelik hayatımızdan örneklerle yaşamımıza nasıl yerleştirebileceğimizin ip uçları yer alacaktır.

  • Günde  2 saat olmak üzere planlanır.

Birebir Kahkaha Koçluğu

Koçluk hizmetinin kahkaha yogası ile harmanlanmış halidir. Yaşamda ikilemler yaşayan, değişim süreçlerinden geçen, kararsızlık içinde olan bireylerin yolculuğunda yanlarına kahkahanın şifasının eşlik edebilmesi için planlanmıştır. Hem koçluk hizmeti hem de birebir kahkaha yogası öğretimi uygulanır.

  • Haftada 1 gün 1 saat olmak üzere en az 6 hafta uygulanır.

bottom of page